Bowenova reflexní masáž

Reflexní stimulace technikou Thomase A. Bowena

Metoda reflexní stimulace technikou Thomase. A. Bowena je relativně mladá metoda. Základem je specifická masážní technika, spočívá ve zvláštním způsobu ovlivňování napětí svalů a svalových skupin prostřednictvím jemné manipulace s vrstvami kůže a podkoží tvz. probrnkávání.

Bowenův pohyb působí lokálně na sval a celostně na svalovou fascii. Fascie obalují svaly, orgány i různé struktury v těle, jsou navzájem propojené a tvoří síť. Primárním působením na svaly vyvoláme reakce tím, že přecházíme přes akupunkturní body, tímto ovlivňujeme činnost orgánů a tělo se může uvolnit, nastolit rovnovážný stav harmonie.

Při ošetření může mít klient na sobě lehké oblečení, technika se provádí na sucho bez masážního oleje. Většinou se doporučuje tři ošetření Bowenovou technikou.

Naše služby
Akce

Vánoční dárkové poukázky

Vánoce se nebezpečně blíží, ale vy budete tento rok připraveni včas. Zakoupením speciálních vánočních dárkových poukázek překvapíte vaše blízké originálním dárkem, který je potěší a zdraví prospěje.

více »
Novinky

Svatý Valentýn - svátek všech zamilovaných

Blíží se nám svátek všech zamilovaných svatý Valentýn.Chcete svou lásku letos překvapit něčím jiným než květinou a čokoládou ?

více »

Dárkové poukázky

Výroba dárkových poukázek přímo na míru i s jménem obdarovaného, druhem masáže, může tam být uvedena cena nebo bez ceny.

více »
Kontakty

Masážní salon
Malé Březno 64
403 23 Ústí nad Labem

tel: +420 602 251 897
e-mail: havlickova.lenka1@seznam.cz

IČ: 01422235

Partneři
SmartFOX