Často kladené dotazy

 1. Proč masáž v pyramidě?
  Pyramida je-li dobře postavena , musí být splněny určité základní podmínky - tvar, poloha, orientace určitým směrem. Pak se pyramida chová jako tvarový zářič, který v sobě kumuluje energii zemského magnetického pole a kosmické energie. Energii pyramidy spojíme s léčivou sílou masáží, tím se Váš prožitek ještě zesílí.
 2. Co je to moxování?
  Moxování je součástí tradiční čínské medicíny, která ke všem nemocem přistupuje tak, že se sálavým hluboko prohřívajícím teplem uvolňují akupunkturní dráhy a aktivují akupunkturní body.
 3. Můžu k Vám na masáž i s dětmi?
  Ano, můžete v salónu na Střekově je malý dětský koutek, kde si mohou děti kreslit, prohlížet knížky nebo skládat různé skládanky.
 4. Jsou dodržovány hygienické zásady při masážích?
  Určitě, jelikož jsem zdravotní sestra, která dělala na infekčním oddělení, takže jsem velmi dobře obeznámena z možnými riziky, kdybych nedodržovala hygienické předpisy. Používám jednorázové prostěradlo a na každého klienta si beru čistý ručník, pomůcky - např. baňky vždy dezinfikuji
 5. Můžu k Vám na masáž i s kamarákou, maminkou nebo babičkou?
  Můžete v masážní salónu na Střekově mám dvě lehátka. Mezitím co budu masírovat Vás, vaš doprovod můžu nahřívat před masáží soluxem, slouží jako předehřátí před masáží. Anebo může sedět v relaxační zóně, kde mám plno časopisů.
 6. Jaké jsou kontraindikace (nedoporučení, zákaz) masáží?
  Nikdy nemasírujeme hemofiliky (výslovný zákaz lékaře). Masáž se nedoporučuje u infekčních chorob, při horečce, nemasírují se čerstvé rány, nohy napadené plísní, křečové žíly.
Naše služby
Akce

Vánoční dárkové poukázky

Vánoce se nebezpečně blíží, ale vy budete tento rok připraveni včas. Zakoupením speciálních vánočních dárkových poukázek překvapíte vaše blízké originálním dárkem, který je potěší a zdraví prospěje.

více »
Novinky

Svatý Valentýn - svátek všech zamilovaných

Blíží se nám svátek všech zamilovaných svatý Valentýn.Chcete svou lásku letos překvapit něčím jiným než květinou a čokoládou ?

více »

Dárkové poukázky

Výroba dárkových poukázek přímo na míru i s jménem obdarovaného, druhem masáže, může tam být uvedena cena nebo bez ceny.

více »
Kontakty

Masážní salon
Malé Březno 64
403 23 Ústí nad Labem

tel: +420 602 251 897
e-mail: havlickova.lenka1@seznam.cz

IČ: 01422235

Partneři
SmartFOX