Zábava - recese

Novinka - morčecí masáž

Morčecí masáž

Morčecí masáž

K této masáži potřebuji 2 morčata, můžou být chlupatá - pak je tato masáž spíše lechtivější nebo tvz. skinny morčata, která jsou bez srsti. Jsou na dotek teplejší, pak je to termo masáž.

Účinky této masáže :

lechtá, škrábe, občas Vás může malinko ohlodat, to vše má příznivý účinek na překrvení v oblasti zad, zrychlí se metabolismus, spasmy povolují a má velmi relaxační účinek, neboť zvířátka nás rozveselí a pobaví. Jen upozornění, jestliže necháte své miláčky na zádech příliš dlouho, můžou Vás pokakat nebo počůrat. Indikace masáže silné deprese. Kontraindikace morčecí masáže defekty na kůži masírovaného.

Masáž lahvovými kameny


Masáž lahvovými kameny

A nyní česká speciální masáž lahvovými kameny. Žádná thajská, čínská, havajská nebo indická masáž, ale ryze česká. Nahřeji láhve od piva na 45 stupňů, se kterými dělám speciální hmaty po celém těle - na zádech, na horních a dolních končetinách. Na závěr masáže si můžete pivo vypít, ale to bude samozřejmě vychlazené!!!

Naše služby
Akce

Vánoční dárkové poukázky

Vánoce se nebezpečně blíží, ale vy budete tento rok připraveni včas. Zakoupením speciálních vánočních dárkových poukázek překvapíte vaše blízké originálním dárkem, který je potěší a zdraví prospěje.

více »
Novinky

Svatý Valentýn - svátek všech zamilovaných

Blíží se nám svátek všech zamilovaných svatý Valentýn.Chcete svou lásku letos překvapit něčím jiným než květinou a čokoládou ?

více »

Dárkové poukázky

Výroba dárkových poukázek přímo na míru i s jménem obdarovaného, druhem masáže, může tam být uvedena cena nebo bez ceny.

více »
Kontakty

Masážní salon
Malé Březno 64
403 23 Ústí nad Labem

tel: +420 602 251 897
e-mail: havlickova.lenka1@seznam.cz

IČ: 01422235

Partneři
SmartFOX