Masáž proti celulitidě a formování postavy

Pojem celulitida zná dnes snad každá dívka a žena. Označuje se tak stav kůže, kdy jsou na určitých partiích těla vidět hrbolky, dolíčky a nerovnosti. Tyto neestetické tukové útvary vytváří na kůži tvz. pomerančový efekt a vzniká tzv. pomerančová kůže.

V dnešním moderním světě, který lpí až příliš na estetice a perfektním vzhledu, se stává celulitida doslova strašákem ženského světa.

Proč vniká celulitida jen skoro u žen, protože tkáňové vazivo u žen není tak pevné a je celkově povolnější než mužské. Kolagenně - elastická vlákna probíhají u žen souběžně, takže tukové buňky jsou při tlaku vypuzovány vzhůru. Tukové buňky, které se usazují v podkoží, zvětšují postupně svůj objem a protože nemají dostatek místa, tlačí se nahoru a vzniká kosmetický efekt tvz. pomerančová kůže.

Tato procedura má své kontraindikace, jako jsou křečové žíly, kožní problémy, otevřené rány, těhotenství.

Procedura probíhá následovně, nejdříve je krátký pohovor, změříme obvod kolem pasu a končetin, aby klientka viděla rozdíly po proceduře. Nejdříve nanášíme mléko na zjemnění kůže, pak se provede peeling. Pak nanášíme Ozolol - rostlinný olej sycený ozónem + masážní olej proti celulitidě a provádí se tlaková masáž dolních končetin zezadu i zepředu. Ošetřené partie se zabalí do fólie, zábal ponecháme 15 - 20 minut.

Pak zábal sundáme a provedeme měření. Doporučuje se 10 až 12 ošetření. Ale již po prvním ošetření jsou znatelné výsledky, takže je na Vás milé klientky, jestli budete pokračovat v započaté kůře.

Požadované výsledky - redukce celulitidy:

  • zlepšení kvality a pružnosti kůže, vyhlazení a zjemnění
  • remodelace postavy
  • zmenšení objemů - zeštíhlení
  • zajištění dobrého pocitu a relaxace
Ceník ošetření: 60 minut masáž + 20 minut zábal  500,- Kč 
Naše služby
Akce

Vánoční dárkové poukázky

Vánoce se nebezpečně blíží, ale vy budete tento rok připraveni včas. Zakoupením speciálních vánočních dárkových poukázek překvapíte vaše blízké originálním dárkem, který je potěší a zdraví prospěje.

více »
Novinky

Svatý Valentýn - svátek všech zamilovaných

Blíží se nám svátek všech zamilovaných svatý Valentýn.Chcete svou lásku letos překvapit něčím jiným než květinou a čokoládou ?

více »

Dárkové poukázky

Výroba dárkových poukázek přímo na míru i s jménem obdarovaného, druhem masáže, může tam být uvedena cena nebo bez ceny.

více »
Kontakty

Masážní salon
Malé Březno 64
403 23 Ústí nad Labem

tel: +420 602 251 897
e-mail: havlickova.lenka1@seznam.cz

IČ: 01422235

Partneři
SmartFOX