Pobyt v pyramidě

Podle některých ezoteriků, symbolizuje pobyt v pyramidě cestu člověka ke světlu.Masáže v pyramidě

Nabízíme v našem masážním salonu pobyt v pyramidě pro zlepšení Vašeho zdravotního stavu a relaxace. Pyramida splňuje podmínky pro plnohodnotné fungování jako je tvar, poloha a orientace správným směrem.

V pyramidě dochází ke komplexní léčbě těla:

  • odbourává stres
  • harmonizuje tělo i jeho léčení
  • povzbuzuje mysl a paměť
  • nárůst energie
  • pomáhá v léčení samo-uzdravovacích procesů
  • sladění s nejvyšším kosmickým vědomím

Pyramida přináší mnohým novou naději ke zlepšení svých zdravotních problémů, možnost relaxace od každodenního stresu, získání nových sil a energie.

Působení pyramidální energie

Pyramida, která splňuje základní podmínky pro užívání, se chová jako zářič - kumuluje v sobě dvě energie, kosmickou a zemského magnetického pole. Můžeme pociťovat jemné brnění, které ale postupně ustupuje s lepšícím se stavem problematických míst v těle. Energie proudí po drahách a spouští se samoléčebný proces.

Po opuštění pyramidy můžeme mít například pocity lehkosti, jakoby vznášení se, hluboký klid, který lze zažít ve stavu hluboké meditace nebo rozšíření vědomí, mohou se nám zdát barevné sny. Budeme odpočatí jako po kvalitním spánku.

Účinky pyramidy aneb jak to vlastně funguje

Pyramida je vlastně silný tvarový zářič a akumuluje energii z prostředí.

Jak se to vlastně projevuje?

Už při stavbě jsem měl zvláštní pocit, skoro jako bych prožil něco hodně adrenalinového. Motá se Vám hlava a máte pocit velkého nabuzení. Je to velice příjemné, ale bohužel člověk si na to rychle zvykne a časem zůstane jen příjemný pocit uvolnění a pohody.

Mě se účinek pyramidy projevuje hlavně při reiky, energie je mnohem silnější a účinek je překvapivě dlouhodobí.

Při masáži, pokud se nepoužívá energie, pyramida působí léčivě a uklidňuje. Ono vlastně stačí si jen do pyramidy lehnout a relaxovat.

Toto působení se projevuje zvláštně, u někoho se projeví doplněním energie na maximum, jsou lidi, kteří po pobytu nemohli usnout. Třeba kamarád, pokud je masáž večer tak ví, že usne tak ve 3 hodiny ráno, ale celkově je spokojený a uvolněný.

Někdo zase naopak po masáži usíná brzy a spí spokojeně celou noc.

A ještě drobné mínus pyramidy. Jelikož se působení nesoustředí jen uvnitř, působí i vně, tak není možné použít třeba virguli na hledání vody nebo škodlivých zlomů. Prostě té energie je tolik, že přehluší vše.

Shrnuto - v pyramidě je oáza klidu a pohody která Vás navíc léčí a nabíjí. Doporučuji vyzkoušet, stojí to za to.

Masáže v pyramidě Masáže v pyramidě Masáže v pyramidě
Masáže v pyramidě Masáže v pyramidě Masáže v pyramidě
Naše služby
Akce

Vánoční dárkové poukázky

Vánoce se nebezpečně blíží, ale vy budete tento rok připraveni včas. Zakoupením speciálních vánočních dárkových poukázek překvapíte vaše blízké originálním dárkem, který je potěší a zdraví prospěje.

více »
Novinky

Svatý Valentýn - svátek všech zamilovaných

Blíží se nám svátek všech zamilovaných svatý Valentýn.Chcete svou lásku letos překvapit něčím jiným než květinou a čokoládou ?

více »

Dárkové poukázky

Výroba dárkových poukázek přímo na míru i s jménem obdarovaného, druhem masáže, může tam být uvedena cena nebo bez ceny.

více »
Kontakty

Masážní salon
Malé Březno 64
403 23 Ústí nad Labem

tel: +420 602 251 897
e-mail: havlickova.lenka1@seznam.cz

IČ: 01422235

Partneři
SmartFOX