Kineziotejping

Kineziotaping též kineziologické tejpování pochází od slova kineze - pohybovat.

Tato technika je použitelná nejen pro sportovce, ale také pro doléčení úrazů, regeneraci a rehabilitační činnost. Specifickým nalepením elastických pásek se pokožka zvlní a tím je podpořen krevní i lymfatický systém.

Prodlužuje se uvolnění svalů, účinek lymfodrenáží i masáží a aktivují se ozdravné procesy. Kineziotaping je vytvořen na bavlněné bázi a svojí pružností a celkovou charakteristikou odpovídá povaze lidské kůže.

Kineziotaping je velice funkční při doléčení či udržení odblokovaného místa v uvolněném stavu. Užití kineziotapingu po úrazech výrazně urychluje léčení. Různými korekcemi odlehčují tejpy svalovou zátěž.

Ceník - nalepení tejpu - 150,- Kč - 1cm tejpu = 1,-Kč

Naše služby
Akce

Vánoční dárkové poukázky

Vánoce se nebezpečně blíží, ale vy budete tento rok připraveni včas. Zakoupením speciálních vánočních dárkových poukázek překvapíte vaše blízké originálním dárkem, který je potěší a zdraví prospěje.

více »
Novinky

Svatý Valentýn - svátek všech zamilovaných

Blíží se nám svátek všech zamilovaných svatý Valentýn.Chcete svou lásku letos překvapit něčím jiným než květinou a čokoládou ?

více »

Dárkové poukázky

Výroba dárkových poukázek přímo na míru i s jménem obdarovaného, druhem masáže, může tam být uvedena cena nebo bez ceny.

více »
Kontakty

Masážní salon
Malé Březno 64
403 23 Ústí nad Labem

tel: +420 602 251 897
e-mail: havlickova.lenka1@seznam.cz

IČ: 01422235

Partneři
SmartFOX