Trigger points

Co to je trigger points?

Jednoduše řečeno jsou to velice bolestivá místa v napjatých svalech.

Nadměrně dráždivé místo, které je při stlačení bolestivé a může působit typicky přenesenou bolest, citlivost a autonomní dysfunkci. Tyto body bývají zdrojem bolesti, ochablosti, omezení pohybu a dalších potíží. Velice ošidná je skutečnost, že problémy způsobené těmito body se často neobjevují v místě postiženého snopce, nýbrž úplně jinde.

Spoušťové body však lze odstranit. Stačí je identifikovat. Lékaři do nich vpichují injekce s medikamenty, akupunkturisté je ošetřují suchou jehlou, maséři používají manuální tlak.

Věřím, že nyní mám pro moje klienty další nástroj, abych zkvalitnila svoje služby. Při masáži, když narazím na nadměrně dráždivé místo, dokážu ho lépe rozpoznat a ošetřit.

Naše služby
Akce

Vánoční dárkové poukázky

Vánoce se nebezpečně blíží, ale vy budete tento rok připraveni včas. Zakoupením speciálních vánočních dárkových poukázek překvapíte vaše blízké originálním dárkem, který je potěší a zdraví prospěje.

více »
Novinky

Svatý Valentýn - svátek všech zamilovaných

Blíží se nám svátek všech zamilovaných svatý Valentýn.Chcete svou lásku letos překvapit něčím jiným než květinou a čokoládou ?

více »

Dárkové poukázky

Výroba dárkových poukázek přímo na míru i s jménem obdarovaného, druhem masáže, může tam být uvedena cena nebo bez ceny.

více »
Kontakty

Masážní salon
Malé Březno 64
403 23 Ústí nad Labem

tel: +420 602 251 897
e-mail: havlickova.lenka1@seznam.cz

IČ: 01422235

Partneři
SmartFOX