Používané přípravky

O masážních prostředcích, které používám v salónu Léčivý dotek. Používám masážní prostředky německé značky Sixtus, která vyrábí léčebné a kosmetické masti a oleje již více jak šedását let z alpských bylin.

Základ všech přípravků tvoří vybrané přírodní oleje lisované za studena. Jako vonné a účinné látky jsou použity výhradně přírodní éterické oleje např.levandulový, z kosodřeviny, tymiánu, máty, šalvěje, eukalyptu a další.Přípravky neobsahují žádné konzervační látky. Před masáží si můžete zvolit druh masážního prostředku.

Masážní olej - Neutral-

Základní neparfémované masážní olej, má minimum příměsí. Je vhodný pro citlivou, alergickou pokožku. Lehce se vstřebává a nemastí oblečení.

Masážní olej - Kosodřevina -

Masážní olej v kombinaci s osvědčenými rostlinnými oleji a přírodním olejem z horské borovice. Je vhodný pro všechny druhy masáží sportovních a regeneračních. Prokrvuje a regeneruje pokožku, lehce se vstřebává do kůže. Díky bylinným výtažkům působí velmi aromaticky a povzbuje, uvolňuje svaly.

Masážní olej - Citron -

Masážní olej s osvědčeným a přírodním olejem z citronu, mandarinky a pomeranče. Odstraňuje únavu a osvěžuje. Zanechává příjemnou vůni. Prospívá pokožce, prokrvuje a regeneruje.

Naše služby
Akce

Vánoční dárkové poukázky

Vánoce se nebezpečně blíží, ale vy budete tento rok připraveni včas. Zakoupením speciálních vánočních dárkových poukázek překvapíte vaše blízké originálním dárkem, který je potěší a zdraví prospěje.

více »
Novinky

Svatý Valentýn - svátek všech zamilovaných

Blíží se nám svátek všech zamilovaných svatý Valentýn.Chcete svou lásku letos překvapit něčím jiným než květinou a čokoládou ?

více »

Dárkové poukázky

Výroba dárkových poukázek přímo na míru i s jménem obdarovaného, druhem masáže, může tam být uvedena cena nebo bez ceny.

více »
Kontakty

Masážní salon
Malé Březno 64
403 23 Ústí nad Labem

tel: +420 602 251 897
e-mail: havlickova.lenka1@seznam.cz

IČ: 01422235

Partneři
SmartFOX