Masáž - dotyková terapie

Masáž je dotyková terapie rukama. Během této terapie vykonávají ruce ne nějakou mechanickou činnost, nýbrž s pomocí doteků dochází mezi dvěma lidmi k něčemu zvláštnímu: intenzivní komunikaci, pozornosti.

Dva lidé se spojují v jakousi jednotu. Tak může dojít k uzdravení. Naše ruce jsou při masáži ošetřujícím nástrojem. Zároveň jsou však rovněž mnohem víc. Ošetřujícímu propůjčují velmi mnoho z jeho osobnosti. Dochází k intenzivní výměně vibrací mezi masérem a lidmi, které ošetřuje.

Dotyk aktivuje vegetativní nervový systém, náš krevní oběh a funkci všech orgánů. Především pozitivně ovlivňuje jak celý náš hormonální, tak i imunitní obranný systém.

zpět »

Naše služby
Akce

Vánoční dárkové poukázky

Vánoce se nebezpečně blíží, ale vy budete tento rok připraveni včas. Zakoupením speciálních vánočních dárkových poukázek překvapíte vaše blízké originálním dárkem, který je potěší a zdraví prospěje.

více »
Novinky

Svatý Valentýn - svátek všech zamilovaných

Blíží se nám svátek všech zamilovaných svatý Valentýn.Chcete svou lásku letos překvapit něčím jiným než květinou a čokoládou ?

více »

Dárkové poukázky

Výroba dárkových poukázek přímo na míru i s jménem obdarovaného, druhem masáže, může tam být uvedena cena nebo bez ceny.

více »
Kontakty

Masážní salon
Malé Březno 64
403 23 Ústí nad Labem

tel: +420 602 251 897
e-mail: havlickova.lenka1@seznam.cz

IČ: 01422235

Partneři
SmartFOX