Masáž Qua Sha

Podstatu masáže pochopíme v jejím překladu. „Gua" - znamená pohyb jedním směrem, škrábání a slovo „sha" znamená - špatné. Tedy seškrábat všechno špatné.

Jak masáž probíhá?

Na tuto masáž se používá pomocí destičky Gua-sha z jadeitu. Pomocí této destičky se z těla „vyškrabují" nečistoty a toxiny. Během poškrabování se objeví "škrábance" a podle zabarvení lze indikovat stav organismu a určit jeho překyselení. Toto zabarvení zmizí během pár dnů. Nebojte, masáž je zcela bezbolestná, bezpečná a krátká. Provádí se v místech, kde se špatně provádí baňkování (např. nohy, paže a šíje). Jedná se o velmi účinnou masáž.

V čem masáž gua sha pomůže?

Gua-sha prokrvuje a prohřívá pokožku a tím uvolňuje ztuhlé svaly a bloky. Její využití je hlavně v oblasti šíje, zad, záda a ramenou. Navíc má také detoxikační účinky.

Pro koho je masáž určena?

  • trápí-li Vás bolesti svalů a kloubů
  • trápí-li Vás nachlazení (zejména v počátku)
  • pro lidi s bronchiálním astmatem
  • pro lidi s ischiasem
  • chcete-li očistit organismus

Jak se mám připravit?

  • osprchovat se teplou vodou pro lepší prokrvení
  • odložit šperky a hodinky
  • sepnout dlouhé vlasy

Kdy masáž nelze provést?

Masáž se neprovádí v době akutního, infekčního a horečnatého onemocnění. Pokud se léčíte s onemocněním srdce či jinými vážnými či dlouhodobými onemocnění informujte nás prosím před zahájením masáže.

Masaž QUA - SHA - poškrabování  Masaž QUA - SHA - poškrabování  Masaž QUA - SHA - poškrabování 
Masaž QUA - SHA - poškrabování  Masaž QUA - SHA - poškrabování  Masaž QUA - SHA - poškrabování 

zpět »

Naše služby
Akce

Vánoční dárkové poukázky

Vánoce se nebezpečně blíží, ale vy budete tento rok připraveni včas. Zakoupením speciálních vánočních dárkových poukázek překvapíte vaše blízké originálním dárkem, který je potěší a zdraví prospěje.

více »
Novinky

Svatý Valentýn - svátek všech zamilovaných

Blíží se nám svátek všech zamilovaných svatý Valentýn.Chcete svou lásku letos překvapit něčím jiným než květinou a čokoládou ?

více »

Dárkové poukázky

Výroba dárkových poukázek přímo na míru i s jménem obdarovaného, druhem masáže, může tam být uvedena cena nebo bez ceny.

více »
Kontakty

Masážní salon
Malé Březno 64
403 23 Ústí nad Labem

tel: +420 602 251 897
e-mail: havlickova.lenka1@seznam.cz

IČ: 01422235

Partneři
SmartFOX