Tlaková masáž

Vyzkoušejte v našem masážním salonu unikátní tlakovou masáž, která působí na fyzické i psychické úrovni a dovede pomoci při celé řadě problémů.

Jak masáž probíhá?

Při tlakové masáži se mechanicky působí na výrazně bolestivé zóny lidského těla. Je to velmi šetrná technika - soubor speciálních hmatů, které masér volí dle aktuálních obtíží a stavu klienta. Tlak působí přes kůži na podkožní vazivo a přes nervovou soustavu a postupuje reflexně do hloubky.

Při masáži se nepoužívají žádné oleje a proto je vhodná i pro alergiky a pro lidi s citlivou pokožkou.

V čem Vám pomůže?

Při jakémkoliv poranění náš organismus zahájí vlastní samoléčebné procesy, které vedou k uzdravení. Cílem tlakové masáže je urychlit tyto samo-léčící procesy, vyladit svalovou soustavu do optimálního stavu, což má za následek zlepšení zdravotního stavu a momentálních obtíží.

Výsledkem masáže je odstranění bolesti v problematické části těla a obnovení funkce konkrétního svalu. Výsledkem je také celkové psychické uvolnění a navození pocitu příjemného klidu a relaxace.

Pro koho je masáž určena?

  • pro ty, kdo mají sedavé zaměstnání
  • pro ty, kdo špatně usínají 
  • trápí-li Vás bolesti svalů a křeče
  • trápí-li Vás často bolesti hlavy a zejména krční páteře a zad

Jak se mám připravit?

  • masáž se provádí ve spodním prádle
  • nemasírované části těla se zakryjí
  • masáž se provádí bez použití olejů
  • odložit šperky a hodinky
  • sepnout dlouhé vlasy

Kdy masáž nelze provést?

Tlakové masáže se provádí na zdravých lidech, nelze masáž provádět například při horečnatých onemocnění, v takovém případě je nutné počkat na celkové uzdravení. Při alergii na silice a masážní oleje.

Pokud se léčíte s onemocněním srdce, hypertenzí či jinými vážnými či dlouhodobými onemocnění informujte nás prosím před zahájením masáže.

zpět »

Naše služby
Akce

Vánoční dárkové poukázky

Vánoce se nebezpečně blíží, ale vy budete tento rok připraveni včas. Zakoupením speciálních vánočních dárkových poukázek překvapíte vaše blízké originálním dárkem, který je potěší a zdraví prospěje.

více »
Novinky

Svatý Valentýn - svátek všech zamilovaných

Blíží se nám svátek všech zamilovaných svatý Valentýn.Chcete svou lásku letos překvapit něčím jiným než květinou a čokoládou ?

více »

Dárkové poukázky

Výroba dárkových poukázek přímo na míru i s jménem obdarovaného, druhem masáže, může tam být uvedena cena nebo bez ceny.

více »
Kontakty

Masážní salon
Malé Březno 64
403 23 Ústí nad Labem

tel: +420 602 251 897
e-mail: havlickova.lenka1@seznam.cz

IČ: 01422235

Partneři
SmartFOX