Ušní akupunktura

Ušní aurikuloterapie/ušní akupunktura nebo aurikulopresura - patří mezi nejznámější a nejpodrobněji rozpracované metody, využívající tvz. mikrosystémy těla. Běžně se používá nejenom v tradiční čínské medicíně, ale existuje i evropská škola aurikuloterapie. Stimulace určitých bodů na uchu může příznivě ovlivnit funkci tělesných orgánů nebo zmírnit bolestivé stavy. Ke stimulaci aktivních bodů je možné použít tlaku prstů, elektroakupunkturu a nalapení vakáriových semínek na citlivé body ucha.

Stimulace aktivních bodů na ušním boltci je vhodná pro zklidnění a uvolnění při psychyckém napětí, zmírnění bolesti pohybového aparátu. Tuto proceduru ráda používám jako doplněk k masážím a je spojená s masáží hlavy a uší.

Naše služby
Akce

Vánoční dárkové poukázky

Vánoce se nebezpečně blíží, ale vy budete tento rok připraveni včas. Zakoupením speciálních vánočních dárkových poukázek překvapíte vaše blízké originálním dárkem, který je potěší a zdraví prospěje.

více »
Novinky

Svatý Valentýn - svátek všech zamilovaných

Blíží se nám svátek všech zamilovaných svatý Valentýn.Chcete svou lásku letos překvapit něčím jiným než květinou a čokoládou ?

více »

Dárkové poukázky

Výroba dárkových poukázek přímo na míru i s jménem obdarovaného, druhem masáže, může tam být uvedena cena nebo bez ceny.

více »
Kontakty

Masážní salon
Malé Březno 64
403 23 Ústí nad Labem

tel: +420 602 251 897
e-mail: havlickova.lenka1@seznam.cz

IČ: 01422235

Partneři
SmartFOX