Masážní salon Ústí nad Labem

Proč chodit na masáže.

Nyní nově působím i Praze od 16.10.2018 každé úterý. Chtěla bych informovat své stávající i budoucí klienty, že mám tu čest působit v Cimedu - což je centrum integrované medicíny, která se nachází na Praze 5, ulice Mělnická 577/3. Na zvonku je Cimed - centrum integrované medicíny, zazvonit a po otevření dveří vyjeďte výtahem do 5 patra.

Kapitola 76.

Zaživa jsou lidské bytosti měkké a vláčné,
ale po smrti jsou tuhé a toporné.
Rostliny, stromy a všechny ostatní bytosti
jsou zaživa rovněž měkké a křehké,
ale po smrti jsou vyschlé a ztvrdlé.
Proto tuhé a tvrdé se přimyká ke smrti,
ale měkké a vláčné se přimyká k životu.
To je, proč zbraně, jsou-li příliš mocné,
nepřinášejí vítězství,
proč stromy, jsou-li příliš zdatné,
neujdou sekyře.
Silné a mohutné má místo dole,
slabé a poddajné má místo nahoře.

TAO TE ŤING - mistr LAO-C´

Naše svaly s věkem postupně sesychají a zkracují se, klouby nám také tuhnou, mistr Lao-c´krásně vystihl myšlenku, proč vůbec potřebujeme masáže. Při masáži dochází nejen ve svalech, ale i v kůži, podkoží, ve fasciích k lepšímu prokrvení, svaly se stávají méně zatuhlé, kloby jsou pohyblivější.

Valentýnské dárkové poukázky na masáž

Pokukázky Valentýn Pokukázky Valentýn

Jmenuji se Lenka Havlíčková, je mi něco přes 40 let, moje rodné město je Ústí nad Labem, v němž také žiji. Jsem povoláním zdravotní sestra, mám praxi z chirurgie a také z interních oddělení. Vždy bylo mým přáním vyzkoušet jiné než konvenční metody. Vybudovat masMasážní salon - Léčivý dotekážní salon v Ústí nad Labem a provozovat klasické a relaxační masáže nebo masáže lávovými kameny, byl první krok ke splnění mých snů. S manželem jsme si postavili experimentální pyramidu, o které každý mluví, ale téměř nikdo ji nemá. Léčivou sílu pyramidy chci spojit s léčivou silou masáže. Manžel má velké vlohy pro reiki, jehož účinky se v pyramidě ještě více zesilují.

Proč navštívit masážní salón

Masážní salón, který se nachází na Střekově v ulici Třebízského 5, má bezbariérový vchod přímo z ulice. V ulici můžete snadno zaparkovat, a kdyby náhodou ne, tak je kousek parkoviště Penny marketu, kde si pak můžete i nakoupit. Se mnou v salónu je i šikovná pedikérka, zvláště výhodné je provedení pedikúry před masáží plosek nohou.

V provozovně prodávám i různé produkty: bylinkové čaje, od firmy Mycomedica - medicinální -léčivé houby, medicinální houby mají imunostimulační účinky na náš organismus. Dále jsou to produkty značky Mon Platin - minerální produkty z Mrtvého moře, zvláště velmi oblíbené jsou jejich deodoranty, které jsou bez alumínia a parabenů a nádherně voní. Dále výrobky značky tianDe, které jsou vyráběny na podkladě tradiční čínské medicíny, jejich výrobek Slaviton, je účinný na hemeroidy a unavené dolní končetiny. Těším se na Vás, v mém salónu.

V našem masážním salonu naleznete dokonalé uvolnění, odreagujete se a načerpáte novou energii.

„Můžeš sice začít s masírováním,
ale nikdy nebudeš hotov.
Zkušenosti budou stále hlubší a intenzivnější.
Masáž je jedním z nejjemnějších umění,
není pouze otázkou technických znalostí.
Je otázkou lásky."

Osho

Dopřejte si relaxaci a uvolnění v masážním salonu. V naší nabídce si můžete vybrat z několika druhů masáží. Relaxační, klasická či sportovní masáž, tlaková masáž, masáž lávovými kameny, masáže Gua sha, baňkování, masáže v pyramidě apod. Velmi rádi Vám pomůžeme s výběrem masáže vhodné přímo pro Vás.

Více o službách masážního salonu »

Objevte kouzlo masážního salonu

Masáže patří k nejstarším léčebným metodám na světě, lidstvo je v nejrůznějších typech a metodách zná a provádí už více jak tři tisíce let. Cílem masážního salonu je poskytnout klientům regeneraci duše a těla, upevnit zdraví po tělesné i psychické stránce a tím zvýšení nejen výkonnost, ale také sebevědomí klienta.Klasická masáž

Navštivte masážní salon a vyzkoušejte naši masáž lávovými kameny, při které je klient uveden do hlubokého stavu relaxace, který navozuje maximální pocit uvolnění. Načerpejte ztracenou energii a uvolněte organismus při klasické masáži, sportovní masáži, kterou lze doplnit metodou baňkování. V našem masážním salonu nechybí ani léčení pomocí pyramidy  a metodou reiki.

Masážní salon poskytuje možnost pyramidálního léčení - hledáte-li harmonii těla i duše, pyramida je to správné místo.

Masážní salon Ústí nad Labem - odpoutejte se od starostí všedních dnů.

Masáž Qua Sha »

Masáž pomocí lávových kamenů »

Tlaková masáž »

Lávové kameny Ústí nad Labem

Lávové kameny mají schopnost předávat teplo, které je příjemné a uvolňující. Při vychládání odčerpávají z těla negativní energii a bolest. Terapie s horkými kameny je známa jak u Čínské, tak i u Mayské kultury. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci, která rozproudí energii v našem těle. Jsou dostatečně velké, masivní a jsou vyrobeny tak, aby zahřívaly po celé ploše masážního kamene.Masáž lávovými kameny

Zakuste teplo lávových kamenů v našem masážním salonu, má uklidňující účinky, snižuje pocity napětí a bolesti, má blahodárné účinky na nervová zakončení, zvyšuje průtok krve do tkání a svalů.

Masáž lávovými kameny

Málokterá masáž dokáže navodit takové příjemné pocity, jako masáž těmito kameny. Provádí se horkými lávovými kameny, kterými masér přejíždí po těle. Pokud vychladnou, nahradí se dalšími horkými kameny. Aby byla masáž co nejúčinnější, používají se v kombinaci s esenciálními masážními oleji. Po masáži lávovými kameny v našem masážním salonu si odpočinete a teplo po kamenech budete cítit ještě po dlouhou dobu.

Masážní lávové kameny se dováží z Číny, výborně přijímají teplo, přičemž se uvolňují některé anionty kovů, které mají za následek urychlení regenerace tkání. Jejich energetická vibrace je využívána pro odstraňování blokací důležitých bodů na meridiánech.

Lávové kameny Ústí nad Labem » 

Baňkování Ústí nad Labem

Náš masážní salon si Vám dovoluje představit metodu původně pocházející z Číny - baňkováBaňkování. Vyzkoušejte baňkování v příjemném prostředí masážního salonu v Ústí nad Labem. Záda se nejprve lehce promasírují a poté se baňky přisají na záda a nechají působit. Větší baňkou promasírujeme celá záda, zvláště se budeme věnovat citlivým místům a zatvrdlinám. Nezapomeneme ani na nohy včetně chodidel pro lepší uvolnění organismu.

Techniku baňkování lze aplikovat:

Šíje uvolní svalstvo, které často v této oblasti klienty trápí 
  odstraní bolesti hlavy 
  potlačí silnou migrénu 
   
Bederní páteř  odstraní bolesti ze zad 
  potlačí bolesti při menstruaci 
  potlačí bolesti při ledvinových obtížích 
   
Hrudní páteř  baňkování se provádí zepředu i zezadu 
  pomáhá ulevit při astma a zánětu průdušek 
  uleví při suchém kašli a jiných potížích s kašlem spojených 
   
Lokte  účinná na jakékoliv bolesti lokte např. tenisový loket 
   
Kyčelní kloub  při zánětech a bolestech se baňkování provádí přímo na postižený kloub 

Při větších obtížích a blokádách provádíme baňkování cíleně na dané body a prodloužíme dobu jejich působení.

Baňkování je vhodnou doplňkovou metodou klasické masáže.

Je baňkování bezpečné?

Metoda baňkování je zcela bezpečná a bezbolestná. Po baňkování zůstávají modřinky různé velikosti a intenzity, které odhalí, jak moc máte zatuhlé svaly - větší modřinky, větší zatuhlost. Těchto modřinek se nemusíte bát, jsou nebolestivé a postupem času blednou, až zcela zmizí.

Z estetického hlediska nedoporučujeme metodu baňkování provádět před dovolenou.

Baňkování není vhodné pro osoby trpící celkovou infekcí, horečnatým onemocněním, popáleninami, křečovými žilami, gangrénami, trombózami, mají-li otevřené rány či hnisavou infekci. Rovněž se baňkování nedoporučuje těhotným a ženám v období menstruace.

Baňkování Ústí nad Labem » 

Reiki Ústí nad Labem

Kromě masážních procedur nabízíme, v masážním salonu, další relaxační a léčebné procedury, které se snažíme rozšiřovat. Jednou z nich je reiki - přírodní jednoduchá metoda, která patří k nejstarším léčitelským metodám. Předává se tisíce let z generace na generaci.Reiki Umožňuje vstřebávat životní energii a tu pak předávat pomocí vkládáním rukou dále do těla k příjemci. S reiki lze pracovat na mnoha úrovních a příjemce uvede v harmonii všechny úrovně jeho bytí. Vede také k uzdravení fyzického těla a rozvoji osobnosti.

Přiložením rukou do nemocného místa přivádíme energii, jejímž prostřednictvím se uvolňují blokády vnitřního toku energie, které způsobily nemoc. Kromě toho metoda reiki uvolňuje toxické látky z těla a posiluje celý organismus. Klient může někdy pocítit účinek reiki okamžitě - pocit horka v místě průchodu energie.

Reiki pomáhá při všech onemocněních, při zraněních a lze ji aplikovat před a po operaci k posílení organismu.

Masážní salon Ústí nad Labem ▪ lávové kameny ▪ tlakové masáže ▪ baňkování ▪ reiki

 

Naše služby
Akce

Vánoční dárkové poukázky

Vánoce se nebezpečně blíží, ale vy budete tento rok připraveni včas. Zakoupením speciálních vánočních dárkových poukázek překvapíte vaše blízké originálním dárkem, který je potěší a zdraví prospěje.

více »
Novinky

Svatý Valentýn - svátek všech zamilovaných

Blíží se nám svátek všech zamilovaných svatý Valentýn.Chcete svou lásku letos překvapit něčím jiným než květinou a čokoládou ?

více »

Dárkové poukázky

Výroba dárkových poukázek přímo na míru i s jménem obdarovaného, druhem masáže, může tam být uvedena cena nebo bez ceny.

více »
Kontakty

Masážní salon
Malé Březno 64
403 23 Ústí nad Labem

tel: +420 602 251 897
e-mail: havlickova.lenka1@seznam.cz

IČ: 01422235

Partneři
SmartFOX